Boty Demar, kvalitní obuv

Demar partner prodejny

Boty Demar prodáváme více než 15 let

Firma  Obuv Jana Krtková vznikla v roce 1998 v Humpolci. Náš obchod s obuví nabízí obuv pro celou rodinu a volný čas.Zejména obuv Demar.

Naší předností je snaha mít obuv Demar a ostatní stále na skladě v plném sortimentu a v co nejkratším termínu dodat zákazníkům. 

Dovolte nám proto nabídnout široký sortiment, ve kterém je obuv dámská Demar, obuv pánská Demar, obuv dětská Demar, obuv pracovní Demar, obuv zdravotní, holinky Demar, sněhule Demar, pantofle, boty pro outdoor Demar, boty pro myslivce a rybáře značky Demar. V současné době je naším největším dodavatelem firma Demar a proto mi dovolte krátké představení tohoto výrobce.
 
Firma Demar byla založena v roce 1978. Díky dlouholeté zkušenosti, vývoji nových technologií a vášni pro vytváření nových produktů si získala uznání u nejnáročnějších klientů z celého světa. Výrobních kapacita všech továren Demar umožňuje vyrobit více než 2,5 milionů párů obuvi ročně u nás známé pod značkou demar,demarkids, demarhobby.

Jako jediná společnost na domácím trhu s takovým technologickým potenciálem a odbornou znalostí byl Demar vybrán, aby zavedl nové návrhy obuvi pro polskou armádu. Ročně Demar vyrobí jak pro armádu a další zahraniční vojenské jednotky několik set tisíc párů bot. Většina obuvi je vyrobena s přímým vstřikováním technologií (nejodolnější spoje při spojování spodní a horní části). Obuv je vyráběna také s moderní membránou OutDryTM. Demar využívá zkušeností získaných v oblasti vojenské obuvi na výrobu obuvi v nejvyšší kvalitě.
 
V případě že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.Dětská obuv

Holínky

...pro Vaše děti jen to nejlepší.

Dámská obuv

Holínky

...správný styl a elegance

Pánská obuv

Holínky

...boty vhodné do různých podmínek

Holínky

Holínky

...nepřízeň počasí nemůže překvapit

Pantofle

Holínky

...pocit domácího pohodlí.